• Nástup do školy

• V našej školičke je všetko v pohodičke :)

• Výzdoba

• Ekologický Mikuláš 2019

• V piatok 6. decembra k nám do školy prišiel Mikuláš. Spolu so svojími pomocníkmi - Anjelom, Čertom a Škriatkom navšívili
      každú triedu na 1. stupni a nezabudli ani na našich škôlkárov. V triedach sa spievalo, recitovalo, vinšovalo ale aj
      tancovalo. Za odmenu každý dostal balíček s dobrotami, ktoré potešili naše brušká. :)

• Jesené hry

• Jeseň žiari farbami ale aj zábavou, ktorej sme si užili v piatok 8. novembra 2019 neúrekom.
      Mali sme pripravené stanovištia s plnením jesenných úloh. Ako to vyzeralo, pozrite si v priložených fotografiách :)

• Pasovačka prvákov 2019

• 23. októbra 2019 bol pre našich prvákov - Rybičky, Líšťatá a Mravce veľký slávnostný deň. Boli pasovaný za ozajstných prvákov, ale až po tom, čo nám predviedli na pódiu. Spievali, recitovali, tancovali a spoločne zopakovali Slávnostný sľub. Želáme im veľa úspechov v škole, aj veľa pekných a veselých zážitkov v našej krajine Školine. :)

• Deň plyšového medveďa

• V piatok 10. októbra 2019 sme si so sebou do školy doniesli plyšových medveďov. Veru že ich bolo neúrekom. Malý, veľký,
      voňavý, strapatý, mäkký, smiešny, farebný........pozrite sa sami :)

• 21.9. Svetový deň vďačnosti a 29.9. Svetový deň srdca

• Návšteva kina Tatran

• V stredu 21. seprembra sme s ŠKD navštívili kino Tatran a pozreli si rozprávku Tajný život maznáčikov 2.
      :)

• Výzdoba ŠDK