• Spolok SŠL

• ČLENSKÉ

• Členské za každé dieťa v MŠ aj ZŠ na školský rok 2023/24 bolo schválené vo výške 60,- €.

Členské za každé dieťa rodiča, ktorý je členom v Spolku sa uhrádza v dvoch platbách: ako prvá sa platí ZÁLOHA na členské a neskôr DOPLATOK členského. Celkové členské je teda sumou týchto dvoch platieb.

ZÁLOHA na členský poplatok do Spolku sa uhrádza spravidla pred začiatkom školského roka vo výške stanovenej vedením Spolku.
            Informácia o výške zálohy je zverejnená prostredníctvom EDUPAGE alebo mailom. Rodičia prvákov v ZŠ a MŠ sú o zálohe informovaní na prvých  schôdzkach s učiteľmi.

Uhradením tejto zálohy sa rodič automaticky stáva členom Spolku.
            Pokiaľ záloha nebola uhradená, ale rodič už v predchádzajúcom šk. roku bol členom Spolku, naďalej jeho členstvo trvá a rodič má status "neplatiča" až do úhrady zálohy členského - preto dieťaťu do momentu úhrady nie je možné vydať pomôcky a zošity hradené zo Spolku.
            Pokiaľ rodič bol v predchádzajúcom roku členom Spolku a podá písomné oznámenie o ukončení členstva (do schránky vedenia Spolku v termíne do 5.septembra), nie je viac členom Spolku a jeho dieťa nemá nárok na plnenia zo Spolku.

DOPLATOK členského sa uhrádza spravidla po uskutočnení Členskej schôdze Spolku (v septembri), ktorá schvaľuje celkovú výšku členského pre daný školský rok, ako aj rozpočet.

Pokiaľ rodič včas neuhradí doplatok členského, opäť sa dostáva do statusu "neplatič" až do momentu úhrady.

Zdvorilé upozornenie: Všetky platby na členské poplatky (pre cca 600 žiakov) spracováva jeden ochotný rodič - člen Spolku ručne, vo svojom voľnom čase a bez nároku na odmenu... Prosím tolerujte prípadne nezrovnalosti, ku ktorým môže dôjsť a riešte ich v pokojnom rozpoložení prostredníctvom nižšie uvedenej e-mailovej adresy clenske.spolok.ssl.pp@gmail.com.

platba členského:

• na účet Spolku (IBAN):              SK36 0900 0000 0050 6077 8415
            • variabilný symbol:                      ročník – napr. 3
            • poznámka pre prijímateľa:      meno a priezvisko dieťaťa a trieda (napr. Zuzana Mrkvičková, 4.X)

riešenie nezrovnalostí členského / otázky na členské:

• v prípade nejasností ohľadom platby členského, či prípadnej reklamácie nás kontaktujte prosím mailom na clenske.spolok.ssl.pp@gmail.com
            • pre jednoduchšiu a rýchlejšiu komunikáciu prosím pridať aj fotokópiu platby členského (ak riešite nezrovnalosti vo výške členského uvedeného v prehľade členského)

zároveň prosíme v komunikácii vždy uvádzať aj meno a priezvisko dieťaťa a triedu