• Veselá veda

• S radosťou oznamujeme, že na krúžok Veselá veda má ešte voľné miesta:

Termín krúžku nájdete na www.veselaveda.sk Prihlášky na krúžok Veselej vedy nájdete tu.

Krúžok Veselej vedy je určený pre žiakov 1.-5.ročníka. Jeho poslaním je rozvoj detí, ich prirodzenej zvedavosti a talentov prostredníctvom podpory záujmu o skúmanie praktických vecí okolo seba, prírody a jej zákonitostí. Deti majú k dispozícii svoje vedecké pomôcky, vedecký denník, a vďaka skúsenosti s objavovaním získavajú pozitívny postoj k svetu vedy, výskumu a k technickým odborom. Ako z cukríkov a sódy vyrobiť gejzír? A aký bude vysoký? Môže voda tiecť do kopca? Ako urobiť obrie bubliny? To všetko a omnoho viac preskúmame a otestujeme. Vlastnoručne.

Prihlasovanie do 15.10. na našom webe.

Informácie o krúžku nájdete tu.

Prihlášky na krúžok Veselej vedy nájdete tu.

www.veselaveda.sk

• aj v novom školskom roku spúšťame v spolupráci s Jazykovou školou TARGET na našej škole obľúbené kurzy angličtiny:

Zážitková angličtina Wattsenglish (1x týždenne, pre deti z 1.-5. ročníka ZŠ)

Kurzy budú prebiehať priamo v priestoroch našej školy v čase po vyučovaní podľa rozvrhu hodín v našej škole - s výraznou zľavou oproti kurzom v JŠ.

Prečo sú kurzy angličtiny obľúbené rodičmi

uvidíte pokroky v jazykových zručnostiach vašich detí, najmä rozprávanie a rozumenie

deti budú mať angličtinu jednoznačne radi a spoja si ju navždy s niečím príjemným a zábavným

1 x ročne slovné hodnotenie dieťaťa pošleme na email každému rodičovi

Dochádzku a obsah každej hodiny sledujete v reálnom čase na webe

Video online kurz a množstvo Youtube videí ku kurzu sú skvelými možnosťami ako deti môžu byť v kontakte s angličtinou čo najčastejšie

Prečo sú kurzy efektívne a obľúbené u detí

Lebo sú plné pohybu, zábavy a prekvapujúco rýchlom napredovaní.

Deti vtiahneme do deja a spolu robíme aktivity v angličtine, kde deti reagujú na slová lektora a sami rozprávajú – nielen osamotené slovíčka, ale od začiatku ich spájajú do viet.

A čo je najlepšie – deti si vďaka dvojici Steve a Maggie angličtinu zamilujú!

Cena kurzu: od 15,90 € mesačne (platí sa naraz na šk. rok alebo v troch splátkach)

Prihlášku odporúčame vyplniť najneskôr do 15.9. online priamo na webe http://www.target-skola.sk Detailné informácie na 0948 47 46 01 alebo na info@target-skola.sk.